Skup spółek z o.o. bez rozpoczętej działalności

Skup spółek z o.o. bez rozpoczętej działalności - czym jest spółka bez rozpoczętej działalności?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością bez rozpoczętej działalności gospodarczej to spółka, która została formalnie zarejestrowana i istnieje jako jednostka prawna. Nie prowadziła ona jeszcze żadnej działalności biznesowej.


W praktyce oznacza to, że spółka nie nawiązała jeszcze żadnych relacji biznesowych, takich jak zawieranie umów, zatrudnianie pracowników, zakup nieruchomości czy inwestycje. Takie spółki są często nazywane „spółkami półkowymi”. Mogą być sprzedawane osobom lub organizacjom, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą bez konieczności przechodzenia przez cały proces rejestracji spółki od początku.


Warto zauważyć, że mimo braku aktywnej działalności gospodarczej, spółka nadal ma pewne obowiązki prawne, takie jak składanie sprawozdań finansowych czy płacenie minimalnych składek ZUS, jeżeli ma zarejestrowanych członków zarządu. Brak tej świadomości sprawia, że niektórzy przedsiębiorcy popadają w długi. Pamiętajmy, że „nieznajomość prawa szkodzi”. Niewiedza nie jest argumentem w sądzie. Jeśli dojdzie do takiego zaniedbanie, warto zdecydować się na sprzedaż spółki z o.o. bez rozpoczętej działalności. W ten sposób można uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji, które zatrują nam życie.Skup spółek z o.o. bez rozpoczętej działalności - kiedy warto sprzedać taką spółkę?

Skup spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie rozpoczęły jeszcze swojej działalności to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą kontynuować procesu uruchomienia swojej firmy. To naprawdę świetna opcja, gdy:

 • zmienili Państwo plany biznesowe i nie chcą już prowadzić założonej spółki,
 • zdecydowali się Państwo na inną formę prowadzenia działalności gospodarczej,
 • chcą Państwo w legalny sposób uniknąć kosztów związanych z likwidacją spółki,
 • szukają Państwo szybkiego sposobu na sprzedaż spółki bez konieczności poszukiwania kupca.
   

Zapewniamy szybki i bezproblemowy proces sprzedaży przy jak najmniejszym zaangażowaniu z Państwa strony. Oferujemy rzetelne doradztwo prawne, bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz pełną dyskrecję.
 

Skupując spółki, umożliwiamy przedsiębiorcom uniknięcie potencjalnych problemów i kosztów związanych z likwidacją spółki. Oferujemy szybką płatność. Zapewniamy, że cały proces jest przeprowadzany zgodnie z obowiązującym prawem. Z nami unikną Państwo nieuczciwych kupców.Skup spółek z o.o. bez rozpoczętej działalności - dlaczego warto sprzedać spółkę z o.o. z pomocą doświadczonej kancelarii?


Kancelaria Verbum Lex od lat specjalizuje się w skupie spółek z o.o. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom wyjść obronną ręką z zadłużenia. Dzięki temu rozwiązaniu prezesi, członkowie zarządu oraz ich bliscy odetchnęli z ulgą. Zobaczyli na nowo świat w kolorowych barwach. Państwo mogą również podzielić ich los i cieszyć się szczęściem.

Sprzedaż spółki z o.o., która nie rozpoczęła jeszcze działalności, wymaga znajomości prawa gospodarczego. Skorzystanie z usług doświadczonej kancelarii ma wiele zalet:

 • prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem w obszarze prawa spółek i transakcji; potrafią prawidłowo ocenić sytuację firmy i zapewnić rzetelne wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży,
 • bezpieczeństwo transakcji — zrozumienie i przestrzeganie prawa decydują o legalności oraz dają pewność, że pieniądze ze sprzedaży wpłyną na podane konto bankowe,
 • oszczędność czasu i stresu — proces sprzedaży spółki z o.o. jest czasochłonny i stresujący; dzięki pomocy kancelarii, przedsiębiorcy mogą skupić się na czymś innym,
 • negocjacje i optymalizacja doświadczeni prawnicy negocjują z potencjalnymi kupcami, dbając o to, by sprzedający otrzymał najwyższą możliwą cenę i najkorzystniejsze warunki umowy;
 • zabezpieczenie przyszłości kancelaria pomaga w zabezpieczeniu przyszłości spółki po sprzedaży, udzielając informacji na temat potencjalnych konsekwencji podatkowych, strukturalnych i prawnych.
   

Współpraca z kancelarią Verbum Lex to korzystne rozwiązanie. Dzięki nam proces przebiegnie sprawnie. Legalna transakcja i atrakcyjna umowa sprawią Państwu wiele radości. Zapraszamy do kontaktu. Jak możemy Państwu pomóc?Czy sprzedaż spółki z o.o. bez rozpoczętej działalności jest legalna?

Prawo umożliwia sprzedaż spółki z o.o., która do tej pory nie rozpoczęła jeszcze działalności. Nie ma tu znaczenia, czy została już zadłużona, czy nie. Umowa sprzedaży musi być poświadczona notarialnie.Gdzie sprzedać spółkę z o.o., która nie rozpoczęła jeszcze działalności gospodarczej?

Kancelaria Verbum Lex zaprasza do współpracy przedsiębiorców z Warszawy, Łodzi i innych polskich miejscowości. Specjalizujemy się w legalnej sprzedaży spółek z o.o.

Created by: cdx.pl