Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec dostawców

Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec dostawców - szansa na wyjście z twarzą z długów


Składki ZUS, podatki, spłaty kredytów… To tylko niektóre z obciążeń finansowych firmy. Nawet gdy spółce z o.o. uda się wszystkie kwoty w uiścić w terminie, nie oznacza to, że jej sytuacja jest dobra. Jej rychły koniec mogą obwieścić dostawcy, którzy domagają się kolosalnych kwot za dostarczenie towarów lub realizację usług.


Niestety coraz więcej firm ma problem z opłaceniem faktur. Odkładają je do segregatora, licząc na to, że ich wierzyciele zapłacą zaległości lub w kolejnych tygodniach zwiększą sprzedaż. W wielu sytuacjach tak się jednak nie dzieje.


Właściciele spółek nerwowo zastanawiają się, co zrobić, by zażegnać kryzys? Jak odwrócić trendy spadkowe? W wielu przypadkach synonimem bezpieczeństwa staje się sprzedaż spółki z o.o. zadłużonej wobec dostawców. Legalna transakcja dokonana w odpowiednim terminie pozwala uniknąć poważnych konsekwencji i odpowiedzialności karnej.Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec dostawców - czy to na pewno dobry trop?

Legalny zakup 100% udziałów zadłużonej spółki z o.o. staje się bardzo często lekarstwem na całe zło. Jest tylko jeden warunek. Właściciel powinien błyskawicznie reagować, gdy dzieje się źle w firmie. Ukrywanie prawdy i zamiatanie wszystkiego pod dywan to najgorsza z możliwych praktyk. Lepiej pozbyć się kuli u płotu. Sprzedaż firmy umożliwia szybki start w nowy etap życia.


Pozbycie się spółki z długami to:

 • mniejsze ryzyko finansowe,

 • możliwość szybkiej spłaty zobowiązań,

 • minimalizacja ryzyka związanego z prawnymi skutkami zadłużeń,

 • koncentracja na życiu prywatnym i zawodowym.


Decydując się na tę opcję, wiele Państwo zyskują. Wysoki poziom stresu spada, poprawiają się relacje, a w Państwa codzienność wkracza błogi spokój. Znów wszystko staje się białą kartą, na której można zapisać wspaniałą historię.


Sprzedaż spółki to poważna decyzja. To zadanie warto powierzyć doświadczonej kancelarii, która szybko i sprawnie przeprowadzi cały proces. W ten sposób unikną Państwo nieuczciwych kupców, którzy mogliby pociągnąć wszystkich członków zarządu oraz ich bliskich na samo dno.Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec dostawców - kiedy dzwon bije na alarm?

Decyzja o zbyciu udziałów w zadłużonej spółce z o.o. to jedna z najskuteczniejszych strategii zarządzeniem kryzysem. Warto sięgnąć po to koło ratunkowe, gdy:
 

 • zobowiązania firmy przekraczają jej wartość netto,

 • przedsiębiorstwo generuje zbyt niskie dochody i nie stać ich na uregulowanie zobowiązań wobec dostawców,

 • na horyzoncie brakuje realnych szans na poprawę dotychczasowej sytuacji,

 • dalsze prowadzenie firmy staje się źródłem nadmiernego stresu,

 • wzrost długów może doprowadzić do odpowiedzialności prywatnym majątkiem.

  Zanim podejmą Państwo ostateczną decyzję, zapraszamy na konsultację prawną do kancelarii Verbum Lex. Nasz zespół uchroni Państwa przed wieloma przykrymi konsekwencji. Niebawem znów będą Państwo cieszyć się życiem.Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec dostawców - skuteczna sprzedaż z renomowaną kancelarią prawną


Kancelaria Verbum Lex wyciągnęła już z poważnych tarapatów finansowych wiele spółek z o.o. Nieustannie się szkolimy, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i poszukujemy rozwiązań dostosowanych do potrzeb konkretnych osób. Pomagamy zgodnie z prawem spłacić długi wobec dostawców. Zapewniamy dyskrecję oraz rzetelne pełnienie powierzonych funkcji.


Z naszych usług skorzystało już wielu właścicieli zadłużonych spółek z Warszawy, Łodzi i innych polskich miast. Niesiemy pomoc na terenie całego kraju. Proszę pamiętać, że nadzieja umiera ostatnia. Po każdej burzy przychodzi słońce. Ważne są:

 • trzeźwy osąd sytuacji,

 • uczciwość wobec samego siebie,

 • szybka reakcja.

Jeśli te warunki zostaną spełnione, wtedy szansa na pozytywne zakończenie historii związanej z zadłużeniem, wzrasta do 100%.


Gwarantujemy sumienną analizę przedstawionej dokumentacji, ustalenie korzystnych warunków finansowych oraz legalną sprzedaż. Współpraca z naszą kancelarią daje prawdziwą satysfakcję. Zapraszamy do kontaktu. Już dziś mogą Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.


Gdzie sprzedać spółkę zadłużoną wobec dostawców?

Kancelaria Verbum Lex zajmuje się sprzedażą spółek zadłużonych wobec dostawców. Zapewniamy sprawne zarządzanie procedurami oraz wsparcie na każdym etapie.


Jak sprzedać spółkę z o.o. zadłużoną wobec dostawców?

Aby legalnie sprzedać spółkę z o.o. zadłużoną wobec dostawców, warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego prawnika. Podpisy na umowie sprzedaży muszą być potwierdzone notarialnie.


Created by: cdx.pl