kup spółek z o.o. zadłużonych wobec US

Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec us - nadzieja na pozbycie się długów

Pismo z urzędu skarbowego wywołuje gęsią skórkę szczególnie u przedsiębiorców, którzy popadli w tarapaty finansowe. Narastające zaległości finansowe paraliżują wielu właścicieli spółek z o.o., członków zarządu i ich rodzin. Zadłużenie może prowadzić do poważnych konsekwencji, np. postępowania egzekucyjnego.


Wiemy, że strach ma wielkie oczy. Gdy pojawiają się problemy, jest złym doradcom. Wielu właścicieli firm prowadzi do zguby i jeszcze poważniejszych problemów. Widzieliśmy już wiele tragedii, dlatego wyciągamy do spółek z o.o. pomocną dłoń, by wyciągnąć je z impasu. Chcemy, odmienić Państwa przyszłość. Zależy nam, by Wasz świat, znów nabrał kolorowych barw.

Zastanawiają się Państwo, w jaki sposób wyjść z opresji i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Sprzedaż spółki z o.o. zadłużonej wobec urzędu skarbowego to realna szansa na lepsze jutro. W tej sytuacji liczy się szybkość działania.Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec us - co trzeba wiedzieć o odpowiedzialności członków zarządu spółki z o.o.

Członkowie zarządu spółki zadłużonej w urzędzie skarbowym są odpowiedzialni za zobowiązania płatności, których termin minął w czasie, w którym pełnili swoje obowiązki. Odpowiadają oni również za zaległości, które zostały wymienione w art. 52 ordynacji podatkowej. Niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ignorując nienależne zwroty nadpłat czy zwroty podatku VAT. Takie niedopatrzenia mogą naprawdę sporo kosztować, stając się przysłowiowym gwoździem do trumny.


Niektórzy członkowie zarządu spółki czują się bezpiecznie po podjęciu uchwały o odwołaniu ich z zarządu. Jest to błędne przeświadczenie. Po pierwsze w razie postępowania karnego, sąd weźmie pod uwagę termin wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Po drugie długi, które powstały przed tą datą obciążają prywatny majątek konkretnej osoby. To z kolei prowadzi do wielu konfliktów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Po odwołaniu z zarządu, warto jak najszybciej skorzystać z porady doświadczonych ekspertów z prawa gospodarczego, by zminimalizować ryzyko srogiej kary.


Zaległości podatkowe skutkują nie tylko naliczaniem odsetek czy wszczęciem postępowania egzekucyjnego, ale również roszczeń finansowych wobec osób trzecich. Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z kancelarią Verbum Lex. Im mniejsze zadłużenie, tym większa szansa na bezpieczeństwo finansowe.Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec us - na co trzeba uważać?

Zdesperowani przedsiębiorcy, którzy zalegają z daniną dla fiskusa, często łapią się ostatniej deski ratunku. Wiele osób, którym obiło się o uszy hasło „skup zadłużonych spółek z o.o.” wpisują je w wyszukiwarce i zgłaszają chęć sprzedaży potencjalnemu kupcy. Takie postępowanie jest obarczone ogromnym ryzykiem. Nieuczciwych kupców jest całkiem sporo. Aby zapewnić o swojej uczciwości, często deklarują współpracę z kancelarią prawną.


W krótkim czasie wszystko okazuje się fikcją. Nabywcami są podstawione osoby pozbawione majątku i źródeł dochodu, tzw. słupy. Państwo wcale nie muszą stać się bohaterami tej mrożącej krew w żyłach historii. Proszę pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście.


Trudności finansowe mogą przytrafić się każdemu. Gdy pojawią się pierwsze problemy, należy sumiennie przeanalizować wszystkie przychody i wydatki. Jeśli perspektywy są kiepskie, warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy doradzą, jak wyjść z opresji. Działanie na własną rękę na podstawie informacji znalezionych w sieci bardzo często źle się kończy.Skup spółek z o.o. zadłużonych wobec us - dlaczego warto skorzystać z usług kancelarii Verbum Lex?

Nasi prawnicy rzetelnie wykonuję misję powierzoną przez Temidę. Wspierają przedsiębiorców z różnych branż, stojąc na straży legalnych transakcji. Z naszą pomocą unikną Państwo nieuczciwych kupców oraz poważnych konsekwencji prawnych związanych z bezprawną sprzedażą. Nasz zespół uchroni Państwa przed rozpaczliwymi krokami.


Sumienie ocenimy aktualną sytuację spółki z o.o., a następnie zaproponujemy skuteczne rozwiązania, zapobiegając dalszym ryzykom prawno-finansowym. Rzetelnie zarządzamy procesem skupu. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by zyskać legalne fundusze na spłatę długów.


Zdajemy sobie sprawę, że zadłużenie wobec urzędu skarbowego lub innego podmiotu to ogromna presja. Doradzamy przedsiębiorcom znajdującym się różnych sytuacjach. Prowadzimy procesy skupu spółek z o.o. znajdujących się w rozmaitej kondycji. Dzięki naszemu zaangażowaniu nasi klienci śpią spokojnie.Kto odpowiada za długi spółki z o.o. wobec us?

Zgodnie z artykułem 299 par 1 k.s.h. i artykułem 116 ordynacji podatkowej członkowie zarządu spółki z o.o. odpowiadają solidarnie za długi wobec Urzędu Skarbowego, jeśli postępowanie egzekucyjne okaże się bezskuteczne.Jak sprawdzić, czy ma się zadłużenie w urzędzie skarbowym i na jaką kwotę przed sprzedażą spółki z o.o.?

Aby uzyskać informację na temat zadłużenia spółki w urzędzie skarbowy, należy złożyć wniosek o zaświadczenie o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach albo pismo określające wysokość długu. W dokumencie warto poprosić o wskazanie wysokości zadłużenia.

Created by: cdx.pl